Blog de e-park - Páxina 2

¿Puedo aparcar mi moto en la acera en Madrid?

CONDUCTORES e-park DEPARTAMENTO JURÍDICO DEL RACE e-park y el RACE responden a tus preguntas sobre tráfico y seguridad vial ¿Están obligados al pago de las tasas de estacionamiento regulado las motocicletas de tres ruedas en Madrid? El art. 67 de la Ordenanza de Madrid, establece...
Ler máis

Esta páxina web utiliza cookies para mellorar os servizos ofrecidos. Se continúa navegando, consideramos que acepta o seu uso e instalación. Para máis información faga click aquí.